Ara stretchové čižmy s membránou GORE-TEX čierne 12-43552
Dámske strečové čižmy čiernej farby s vodeodolnou membránou Gore-Tex.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
12-43552
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 340g (1 ks) |
| |
textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | Gore-Tex |
| Membrána | áno |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 5.2cm |
| Výška platformy | 0.5cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Dámske čižmy od značky Ara sú vďaka vodeodolnej membráne ideálnou voľbou do sychravého a vlhkého počasia, nepremoknú a nezanechávajú mapy.
- obuv vyrobená zo strečovej textílie
- vodeodolná membrána Gore-Tex
- vnútri na dotyk teplejšia podšívka
- molitanová medzivložka
- stielka pod pätou zmäkčená
- postranný zips po celej dĺžke
- výška čižiem 37 cm (bez podpätku)
- horný vonkajší obvod 38,5 cm (pre veľ.38)
- výrobcom udávaná veľkosť M - pre štandardné lýtko
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| francúzske číslovanie (EU) | 35 | 36 | 36.5 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 40 | 41 | 41.5 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |
| anglické číslovanie (UK) | 2.5 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 11 | 12 | 12.5 |
| dĺžka chodidla (mm) | 215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 255 | 260 | 265 | 270 | 275 | 280 | 285 | 290 | 295 | 300 | 305 |
Veľkosti obuvi, ktoré uvádzame, sú vo francúzskom číslovaní (EU).
Ktorá veľkosť obuvi mi vyhovuje?
V Európe sa najčastejšie pre veľkosti topánok používajú tieto označenia:
- francúzske číslovanie (EU) - s týmto systémom sa v našich končinách stretneme najčastejšie, vzniklo vo Francúzsku. Označuje dĺžku obuvi a je bežne používané v západnej a strednej Európe pod označením EÚ (často tiež európske číslovanie),
- anglické číslovanie (UK) - vo Veľkej Británii je používané značenie, ktoré na rozdiel od európskeho systému neudáva dĺžku obuvi, ale dĺžku chodidla. Pre tento systém je používané označenie UK.

