Gabor čižmy New Whisky M-Stretch 71.719.48
Dámske čižmy z pružného materiálu so semišovým povrchom v stredne hnedej farbe a vo veľkosti M - stretch.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
71.719.48
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Hmotnost | 410g (1 ks) |
| |
textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubý |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | nie |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 4.5cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Dámske pohodlné nevyteplené čižmy s pružným lýtkom od značky Gabor.
- okrúhly tvar špičky
- výrobcom deklarované ako veľkosť M - stretch pre štandardný typ lýtka (s miernou variabilitou)
- obuv vyrobená z hebkej brúsenej textílie, ktorá v lýtkovej časti pruží
- stredne hnedá farba (odtieň new whisky)
- postranný zips v celej dĺžke pre ľahké obutie
- vo vnútri textilná podšívka, v spodnej časti teplejšia podšívka s krátkym vlasom
- mäkká vyberateľná stielka s textilným poťahom
- výška čižiem 37 cm (bez podpätku)
- horný vonkajší obvod 36 - 39 cm cm (pre veľ.38)
- pohodlná podošva so širokým podpätkom a hrubou vzorkou
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

