Rieker čižmy na kline s membránou čierne Y4470-00
Dámske semišové čižmy na nižšom kline s vlnenou podšívkou a zadným zipsom určeným na reguláciu lýtkového obvodu.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
Y4470-00
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 560g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
vlna |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | RiekerTex |
| Membrána | áno |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M, L |
| Výška podpatku | 5cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Dámske čižmy od značky Rieker vyznačujúce sa vodeodolnou membránou, vlnenou podšívkou a decentným klinom.
- priestorný a pohodlný strih
- štýlová čierna semišová koža s čiernym štepovaním
- kovové logo Rieker na vonkajšej strane
- postranný zips po celej dĺžke
- vodeodolná membrána RiekerTEX®
- hrejivá vlnená podšívka vás v zime parádne zahreje
- stielka je potiahnutá chlpatejšou syntetickou strižou
- decentný klin poskytuje pohodlie pri nosení a zároveň vašu nohu opticky predĺži
- na zadnej strane je zips - možno ním zväčšiť lýtkový obvod až o 4 cm
- horný vonkajší obvod 40 cm (merané pre veľ.38 so zapnutým zadným zipsom)
- určené pre štandardný až plnší typ lýtka
- výška čižiem je 31,5 cm (bez klinu)
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

