Ten Points šnurovacie čižmy Orange 128024
Dámske šnurovacie, kožené, zateplené čižmy v krásnom oranžovom odtieni.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
128024
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Hmotnost | 525g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
syntetika |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 3.5cm |
| Výška platformy | 0.9cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Veľmi obľúbený model šnurovacích čižiem od značky Ten Points je v osobitom a zľahka ležérnom štýle.
- vyrobené z hladkej, leštenej kože
- krásny odtieň pastelovej oranžovej farby
- ozdobné prešívanie
- moderné šnurovanie
- postranný zips po celej dĺžke
- pružinky v zadnej, lýtkovej časti
- vnútri teplá filcová podšívka
- mierne zmäkčená stielka
- horný variabilný vonkajší obvod 38,5 cm (pre veľ.38)
- latexová podošva so stabilným, širokým podpätkom
- výška čižiem 37 cm (bez podošvy)
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

