Geox členkové tenisky New Club Skin D4258A000HHC8182
Dámske prešívané členkové tenisky v lakovanej úprave pudrovej farby a s ozdobným zipsami na päte.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
D4258A000HHC8182
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | tělová/pudrová |
| Hmotnost | 275g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | nie |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.3cm |
| Výška platformy | 2.3cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Štýlové členkové tenisky italskej značky Geox pozdvihnú váš outfit do nového rozmeru. Vyskúšajte pohodlie a módnosť v spojení s patentovanou technológiou Geox Respira (topánka, ktorá dýcha).
- poddajný syntetický lakovaný materiál so štýlovým prešívaním
- módna staroružová farba (telová/pudrová)
- vo vnútri textilná podšívka
- funkčné šnurovanie
- ozdobný zips v pätnej časti
- flexibilná a „dýchajúca" podošva s drobnými otvormi
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

