Geox členkové tenisky New Club Lake D4258A000HIC4069
Dámske prešívané členkové tenisky v odtieni „Lake" s ozdobným zipsom na päte.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
D4258A000HIC4069
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | zeleno-šedá |
| Hmotnost | 270g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | nie |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.2cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Štýlové členkové tenisky talianskej značky Geox pozdvihnú váš outfit do nového rozmeru. Vyskúšajte pohodlie a módnosť v spojení s patentovanou technológiou Geox Respira (topánka, ktorá dýcha).
- poddajný syntetický materiál so štýlovým prešívaním
- perleťový odtieň zeleno-šedej farby
- vo vnútri mäkká podšívka z brúsenej textílie
- funkčné šnúrky
- ozdobný zips v pätnej časti
- kontrastná, flexibilná podošva
- „dýchajúca" podošva s drobnými otvormi
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

