Geox členkové topánky lakované petrol New Club Ocean
Freestylové, členkové tenisky od Geoxu musíte mať! Prešívaná, lakovaná imitácia kože čiernej farby a v spojení s ozdobným zipsom v pätnej časti je trendovou záležitosťou. Členkové topánky so štýlovým "lookom", precíznym spracovaním a maximálnou flexibilitou sú vnútri naviac zateplené textilným "flaušom" so vsadenou molitanovou medzivložkou a majú koženú stielku. Podošva, ktorá dýcha je rovná s hrubším dezénom. Výška topánky činí 10cm (merané bez podošvy).
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
D4258A000HI4006
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | petrolejová |
| Hmotnost | 285g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
kůže/textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.2cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

