Högl textilné čižmy s Gore-Tex 8-134848
Dámske vyteplené čižmy v jednoduchom a elegantnom dizajne, vybavené funkčnou membránou Gore-Tex.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
8-134848-0100
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 450g (1 ks) |
| |
textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubý |
| Typ membrány | Gore-Tex |
| Membrána | áno |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 5.3cm |
| Výška platformy | 1.6cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Zimné dámske čižmy s membránou od módnej značky Högl.
- elegantný strih s užšou guľatou špičkou
- zvršok z hladkého softshellového materiálu
- čierna farba
- postranný zips po celej dĺžke
- vo vnútri textilná podšívka s polstrovaním - mierne zateplenie (lýtková časť má teplejšiu flaušovú podšívku)
- stielka s textilným poťahom
- obuv je vybavená vodonepriepustnou membránou GORE-TEX® - pôsobí ako tepelný izolant, neprepustí vlhkosť a zvyšuje úžitkové hodnoty obuvi (napr. zachováva materiál bez škvŕn od soli, a pod.)
- horný vonkajší obvod čižmy meria 39 cm - vhodné pre štandardný typ lýtka
- výška čižiem je 37 cm (bez podošvy)
- latexová podošva s hrubou vzorkou a stabilným podpätkom
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

