Rieker pánska členková obuv na suchý zips tmavo hnedá 05367-25
Pánska širšia kožená členková obuv na suchý zips, vyteplená vlnou a vybavená vodoodpudivou membránou.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
05367-25
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | temně hnědá |
| Hmotnost | 390g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
vlna |
| |
syntetika |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | RiekerTex |
| Membrána | áno |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | H i, G 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 3cm |
| Výška platformy | 2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Pohodlná pánska členková obuv s extra teplou podšívkou z ovčej vlny od značky Rieker.
- priestranný strih - výrobcom deklarovaná extra šírka (pre širší typ chodidla)
- zvršok zo štruktúrovanej mastenej kože
- tmavo hnedý odtieň s kontrastným ozdobným prešitím
- na priehlavku široký pásik na suchý zips
- podšívka z teplej strižnej vlny
- stielka potiahnutá vlnou
- obuv je vybavená vodoodpudivou membránou RiekerTEX®
- flexibilná, syntetická podrážka
- výška obuvi je 8,5 cm (bez podošvy)
- na šité spoje odporúčame aplikáciu kvalitných impregnačných prostriedkov
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 44.5 | 45 | 45.5 | 46 | 47 | 47.5 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
255 | 257 | 260 | 265 | 270 | 275 | 280 | 285 | 287 | 290 | 292 | 295 | 300 | 305 |
| Anglická čísla (inch) | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 9.5+ | 10 | 10.5 | 11 | 12 | 12.5 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

