Carinii kozačky černé s ornamentem
Luxusní kozačky značky Carinii jsou v módním střihu, dozdobeny trendovými prvky. Hladká leštěná useň v černé barvě je originálně dozdobena vytlačovaným ornamentem na boku, zlaté zdobné zdrhovadlo v patní části dodává kozačkám na atraktivitě. Prozutí do obuvi umožní postranní zip, vnitřní podšívka ze smyčkované textilie podpoří tepelný komfort nošení. Kozačky mají výšku 40,5cm (měřeno bez podpatku), horní vnější obvod je 39cm. Pěkný tvar špičky dobře padne a společně s vyšší podešví a stabilním podpatkem se budete v obuvi cítit komfortně.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vypredané
Nájsť alternatívu.:
| Model |
L2285-NERO
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 539g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | jemný |
| Membrána | nie |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 3.1cm |
| Výška platformy | 1cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

