Rieker členková obuv s membránou na platforme čierna Y9380-00
Praktická, štýlová a zateplená dámska členková obuv s membránou a vysokou hrubou podošvou.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
Y9380-00
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 470g (1 ks) |
| |
syntetika/textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubý |
| Typ membrány | RiekerTex |
| Membrána | áno |
| Vyteplení | áno |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Výška podpatku | 4.5cm |
| Výška platformy | 3cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Prešívaná dámska členková obuv/snehule s funkčnou membránou a teplou podšívkou od značky Rieker.
- pohodlný strih s guľatou špičkou
- zvršok z kombinácie prešívanej textílie (šuštiakovina) a syntetiky (chráni spodnú časť obuvi)
- model je vybavený vodoodpudivou membránou riekerTEX®
- čierna farba
- na vonkajšej strane ozdobná pracka (nie je funkčná)
- postranný zips pre pohodlné obutie
- vo vnútri teplá podšívka (umelý baránok)
- mäkká filcová stielka
- pevná podrážka s vysokým podielom latexu
- hrubá vzorka podrážky
- výška obuvi 18 cm (bez podrážky)
- lepený výrobný spôsob
Tabuľka veľkostí
| Francúzska čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (dĺžka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Vo výbere veľkosti obuvi uvádzame francúzske číslovanie .
Ak si nie ste istý svojou veľkosťou, tu je uvedený prehľad veľkostí v rôznych jednotkách. Odporúčame Vám zmerať si nohu v milimetroch strong>, a potom nájsť zodpovedajúcu veľkosť.
Viac informácií o číslovanie obuvi nájdete v článku Číslovanie a rozmery obuvi.

